ul.Zwierzyniecka 16, 34-500 Zakopane

 + 48 506 027 835/ + 18 201 38 94

kontakt@narciarskidworek.pl

Utworzona przez: iQHotel

REGULAMIN

RODO

Przycisk

POKAŻ WSZYSTKIE

od 270 zł/ noc

Pokój Trzyosobowy

28 m²

max 3 os.

ZOBACZ POKÓJ

od 220 zł/ noc

Pokój Dwuosobowy

25 m²

max 2 os.

ZOBACZ POKÓJ

WYBIERZ NARCIARSKI DWOREK

To, co zdecydowanie przemawia na naszą korzyść to lokalizacja w jakiej się znajdujemy. Narciarski Dworek mieści się w samym sercu śnieżnego szaleństwa i być może też stąd jego nazwa. Zapaleni narciarze mają u nas idealną bazę wypadową na najbardziej znane i wymagające stoki - Gigant, Nosal oraz Kasprowy Wierch. Miłośnicy podziwiania zimowych sportów spacerem dojdą do skoczni - Wielka Krokiew znajduje się niecały kilometr od nas!

Tak naprawdę jednak każdy znajdzie w pobliżu coś dla siebie. Jeśli interesujesz się sztuką lub po prostu lubisz zwiedzać, Twoją uwagę przykują z pewnością Muzeum Szymanowskiego oraz Miejska Galeria Sztuki w Zakopanem. Obydwa te miejsca znajdują się nieopodal Narciarskiego Dworku, dotrzesz do nich spacerem. Dla ochłody latem lub relaksu zimą polecamy odwiedzenie Aqua Parku Zakopane, który również zlokalizowany jest nieco ponad kilometr od nas. 

 

Wygodny i komfortowy nocleg mogą zapewnić sobie u nas także osoby, które do Zakopanego przybywają w celach zdrowotnych lub opiekunowie takich osób. W pobliżu naszego Dworku znajduje się bowiem słynny i polecany Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno Rehabilitacyjny.

Niezależnie od celu w jakim decydują się Państwo przybyć do stolicy Tatr oraz od preferowanych form wypoczynku, postaramy się aby pobyt w naszym Dworku spełnił wszystkie oczekiwania co do wygodnego noclegu, swobodnego samopoczucia ale przede wszystkim radości z przebywania na urlopie. Dodatkowe udogodnienia to bezpłatny parking na terenie naszej posesji, wifi dostępne w całym obiekcie, a także pyszne śniadania w cenie pobytu.

Gościom naszego dworku zapewniamy iście arystokratyczną obsługę. Pomocna obsługa służy pomocą, a dodatkową usługą jest budzenie na życzenie.

Rekreacja i wypoczynek tuż za rogiem

Awangardowym elementem naszego Dworku jest przytulny ogród zimowy, w którym serwowane są pyszne śniadania. Dzięki temu rozwiązaniu nawet w chłodnych porach roku mają Państwo możliwość skosztowania posiłku, mając poczucie przebywania na zewnątrz. W tym miejscu samo wypicie gorącej kawy staje się nie lada przyjemnością. Poranny zastrzyk energii jaki daje kofeina to jedno, ale widok bezchmurnego nieba, szum drzew i przyroda rozpościerająca się z okien naszego ogrodu podwójnie pobudzają i gwarantują pozytywny nastrój na cały dzień. Nasz ogród zimowy to idealne miejsce do tego aby w spokoju usiąść z bliskimi, porozmawiać i cieszyć się sobą.

Wyjątowa forma wypoczynku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DWORSKIE POKOJE W ZAKOPANEM

Obiekt Narciarski Dworek to miejsce, które zdecydowanie wyróżnia się w okolicy swoją architekturą. Pięknie oświetlony, biały kompleks nieco różni się od typowego góralskiego budownictwa. Wykonany w stylu willowym kojarzy się z elegancją i niepowtarzalnością. Naszym celem jest przeniesienie tego pierwszego wrażenia na wszystkie etapy naszej pracy. Chcemy aby nasi Goście czuli się u nas wyjątkowo i aby ich pierwsza wizyta nie była ostatnią.

W swojej ofercie posiadamy pokoje dwuosobowe, trzyosobowe oraz studio czteroosobowe, idealne dla rodzin z dziećmi. Wszystkie pomieszczenia są odnowione i urządzone zgodnie z aktualnymi trendami, a przede wszystkim ze szczególną dbałością o wygodę i komfort wypoczynku naszych Gości. Chwile pobytu zdecydowanie uprzyjemni czas spędzony na balkonie, z którego podziwiać można przepiękny widok górski.

kontakt@narciarskidworek.pl