ul.Zwierzyniecka 16, 34-500 Zakopane

 + 48 506 027 835/ + 18 201 38 94

kontakt@narciarskidworek.pl

Utworzona przez: iQHotel

REGULAMIN

RODO

Przycisk

W trosce o udany wypoczynek Państwa oraz innych Gości prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami, jakie obowiązują w naszym obiekcie.

Doba hotelowa:

Pokój w obiekcie NARCIARSKI DWOREK wynajmowany jest na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o 13.00 w dniu przyjazdu, a kończy o 11.00 w dniu wyjazdu.

Zameldowanie jest możliwe do 23.00.

Podstawą do zameldowania się w pokoju jest okazanie dowodu osobistego lub paszportu.

Należność za pobyt:

1. Należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu kartą płatniczą lub gotówką.

2. Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie oraz regulaminie obiektu przez osobę dokonującą rezerwacji.

3. Nie wykorzystanie całości pobytu przez gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji, nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.
4. Nie pojawienie się w obiekcie w dniu przyjazdu, o ile nie było to ustalone z Wynajmującym oznacza rezygnację z rezerwacji. Taka rezerwacja zostaje anulowana a wpłacony zadatek przepada.

5. Obiekt Narciarski Dworek uwzględnia życzenia Gościa przedłużenia pobytu w miarę możliwości i wolnych pokoi.

Cisza Nocna:

Prosimy o zachowanie ciszy od 23.00 do 6.00 rano.

Prosimy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych podczas trwania ciszy nocnej.

Prośby i uwagi:

W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość jest proszony o jak najszybsze zgłoszenie ich do wynajmującego, co umożliwi niezwłoczną reakcję i wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Parking:

Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, monitorowany parking. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.

Pokoje, czystość i sfera prywatna:

W momencie przekazania przez nas klucza do pokoju, stają się Państwo gospodarzami tego miejsca. Swoim zachowaniem, nie zakłócamy pobytu innych Gości. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.

W przypadku odwiedzin osób spoza obiektu prosimy o poinformowanie nas o tym. Osoby nie zameldowane w obiekcie Narciarski Dworek mogą przebywać w pokoju od godz. 7:00 do 22:00

Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy.

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe:

Ze względu na komfort Państwa i naszych przyszłych Gości, oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe obowiązuje w obiekcie, a także w pokojach 

całkowity zakaz palenia. 

Zwierzęta:

Nie akceptujemy pobytu ze zwierzętami. 

Pozostawione rzeczy:

Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na jego koszt na wskazany adres. W przypadku nie otrzymania dyspozycji przedmioty te zostaną zniszczone.

REGULAMIN

kontakt@narciarskidworek.pl