ul.Zwierzyniecka 16, 34-500 Zakopane

 + 48 506 027 835/ + 18 201 38 94

kontakt@narciarskidworek.pl

Utworzona przez: iQHotel

REGULAMIN

RODO

Przycisk

Kolebka polskich skoków narciarskich oraz miejsce wielu sukcesów polskich zawodników. Tego punktu nie można pominąć będąc w Zakopanem! Na skoczni działa kolej krzesełkowa Wielka Krokiew, która wywozi turystów na sam szczyt. Dzięki temu każdy może zaznać emocji, jakie przeżywa zawodnik siedząc wysoko na belce. Aby jednak nie było zbyt nerwowo, na szczycie znajduje się kawiarenka gdzie można wypić kawę i skosztować domowego ciasta. Przy Wielkiej Krokwi znajduje się także rodzinny i bardzo przyjemny stok narciarski - Gigant.

Miejska Galeria Sztuki 

W Zakopanem

Wodne królestwo w sercu Zakopanego, które oferuje rozrywkę i wypoczynek, a także zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze. Najmłodsi będą zachwyceni nie tylko licznymi zjeżdżalniami ale także przygotowaną specjalnie dla nich salą zabaw. Na starszych czeka grota solna i strefa saun. Relaks z przebywania w basenach z wodą termalną wzbogacony jest o piękne widoki górskie. A dla aktywnych przygotowano kręgielnię, siłownię i fitness.

Przy Wielkiej Krokwi znajduje się także rodzinny i bardzo przyjemny stok narciarski - Gigant.

Aqua Park

Każde miasto ma swoją reprezentacyjną ulicę, w Zakopanem są to Krupówki. Ciągną się aż przez 2km i dają zdecydowanie więcej możliwości niż tylko spacer. Tutaj znajdują się markowe sklepy odzieżowe, drewniane budki z tradycyjnymi pamiątkami z Podhala oraz liczne restauracje i karczmy. Krupówki można przebyć pieszo lub dorożką. Zawsze warto być czujnym, gdyż po tej ulicy spaceruje najbardziej znany Miś w Zakopanem, który uwielbia wspólne fotografie z turystami.

Krupówki

Kolebka polskich skoków narciarskich oraz miejsce wielu sukcesów polskich zawodników. Tego punktu nie można pominąć będąc w Zakopanem! Na skoczni działa kolej krzesełkowa Wielka Krokiew, która wywozi turystów na sam szczyt. Dzięki temu każdy może zaznać emocji, jakie przeżywa zawodnik siedząc wysoko na belce. Aby jednak nie było zbyt nerwowo, na szczycie znajduje się kawiarenka gdzie można wypić kawę i skosztować domowego ciasta.

Przy Wielkiej Krokwi znajduje się także rodzinny i bardzo przyjemny stok narciarski - Gigant.

Wielka Krokiew

Uwielbiany i odwiedzany latem oraz zimą. Dzięki kolei linowej daje możliwość podziwiania pięknych widoków także tym, którzy nie są zwolennikami pieszych wycieczek górskich. Na szczycie czeka wiele możliwości - taras widokowy z leżakami, z którego można podziwiać wspaniałe Tatry Wysokie i piękną Dolinę Gąsienicową. Można stąd dojść do najwyżej położonego budynku w Polsce - stacji meteorologicznej. Narciarze mają możliwość skorzystania z tras zjazdowych w Kotle Gąsienicowym i Dolinie Goryczkowej.

Kasprowy Wierch

Szczyt ten jest obowiązkowym punktem dla każdego piechura. Wybierają go zarówno początkujący turyści, jak i doświadczeni wędrowcy. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jest dość niską górą, ma zaledwie  1206 m.n.p.m., zatem dla jednych może być początkiem górskiej przygody, a dla innych odpoczynkiem po dużo trudniejszych szlakach.

Nosal zaskakuje każdego, kto go zdobędzie. Mimo niewielkiej wysokości można z niego podziwiać przepiękne, zapierające dech w piersiach widoki.

Nosal

 OBOWIĄZKOWE PUNKTY TURYSTYCZNE NA PODHALU, KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

ATRAKCJE

kontakt@narciarskidworek.pl